OSC 2

Teampagina - OSC 2

Welkom op de teampagina van OSC Zondag 2.
Op deze pagina kun je de spelers selectie, de technische staf, de topscorers, de agenda en nog veel meer vinden.

Technische staf 2018-2019

  • Hoofdtrainer: Wout van Blijderveen
  • Elftalbegeleider: Terry Venhovens
  • Teammanager: Vacature
  • Grensrechter: Daan Janssen

Selectie 2018-2019

Spelersnaam

  1. Wout Hakvoort
  2. Jorn Wulterkens
  3. Max Koppelman
  4. Jurre Wooning
  5. Mike van Megen
  6. Joris Barkel
  7. Joris Peeters
  8. Joop de Haan
  9. Sven Venhovens
  10. Julian Vermei
  11. Tim Zeestraten
  12. Nordin Derksen
  13. Stef Jacobs
  14. Emiel Knorth
  15. Thijs Peeters
  16. Lucas Vermei
  17. Wesley Dekkers
  18. Matthijs van Dijk

Positie

Keeper
Verdediger
Verdediger
Verdediger
Verdediger
Verdediger
Verdediger
Verdediger
Verdediger
Middenvelder
Middenvelder
Middenvelder
Middenvelder
Middenvelder
Aanvaller
Aanvaller
Aanvaller
Aanvaller

Teaminformatie 

De trainingen van OSC 2 zijn op:

  • Dinsdagavond 
    Tijdstip: 20.30 uur tot en met 22.00 uur
    Kleedkamer: 4
    Veld: 3

  • Donderdagavond
    Tijdstip: 20.30 uur tot en met 22.00 uur
    Kleedkamer: 2
    Veld: 2

Klik hier voor de was - en rijlijst van het seizoen 2018 - 2019 (wordt z.s.m. geplubiceerd).

Wedstrijdprogramma 2018-2019

Eerstkomende wedstrijd:

Datum: -
Aanvang: -
Aanwezig: -
Waslijst: -
Wedstrijdselectie:

  1. Wout Hakvoort
  2. Matthijs van Dijk
  3. Emiel Knorth
  4. Lucas Vermei
  5. Julian Vermei
  6. Nordin Derksen
  7. Stef Jacobs
  8. Joris Peters
  9. Mike van Megen
  10. Thijs Peters
  11. Jurre Wooning
  12. Max Koppelman
  13. Tim Zeestraten
  14. Niels de Lange
  15. Jorn Wulterkens
  16. Wesley Dekkers
  17. Tim Zeestraten 

Afwezig:

  1. Sven Venhovens (Geblesseerd)
  2. Joop de Haan (Geblesseerd)

Kijk hieronder voor het volledige wedstrijdprogramma inclusief uitslagen (wordt z.s.m. geplubiceerd).

Topscorers 2018 - 2019  (competitie - beker - oefen)

#   Naam                 CO BE OEF Totaal
1  Lucas Vermei  9  1  1 11
2  Julian Vermei  10     10
3  Matthijs van Dijk  8     8
4  Wesley Dekkers 3   4
5  Mike van Megen  2      3
6  Thijs Peters 1  1   2
7 Jeffrey Verweij      1
8  Rick (A2) 1     1
9 Stef Jacobs 1     1
10 Joris Barkel 1     1
11 Koen Jacobs 1     1

Assisten 2018 - 2019  (competitie - beker - oefen)

#   Naam                 CO BE OEF Totaal
1  Matthijs van Dijk  5   7
2  Jurre Wooning     5
3  Julian Vermei  4     4
4  Wesley Dekkers 4     4
5 Jorn Wulterkens 3   1 4
6  Mike van Megen   2     2
7 Lucas Vermei  2      2
8  Thijs Peters     2
9  Jeffrey Verweij 1     1
10  Tim Zeestraten 1     1

Team of the training 14/04

Elke donderdagavond training word er een partijtje gespeeld om de "Team of the training".
Het winnende team ontvangt drie punten en bij een gelijk spel ontvangt iedereen 1 punt.

  1. Julian Vermei - 52 punten
  2. Max Koppelman - 51 punten
  3. Mattijs van Dijk - 48 punten
  4. Lucas Vermei - 46 punten
  5. Emiel Knorth - 37 punten
  6. Joris Barkel - 35 punten
  7. Mike van Megen - 32 punten
  8. Jurre Wooning - 31 punten
  9. Stef Jacobs - 31 punten
  10. Thijs Peters - 25 punten
  11. Tim Zeestraten - 24 punten
  12. Wesley Dekkers - 19 punten
  13. Nordin Derksen - 19 punten
  14. Joris Peters -15 punten
  15. Jeffrey Verweij - 12 punten
  16. Jorn Wulterkens - 12 punten
  17. Joop de Haan - 11 punten
  18. Wout Hakvoort - 9 punten
  19. Sven Venhovens - 5 punten
  20. Habib Aman - 4 punten

Competitie indeling 2018 - 2019

Teams (voorkeurstijd) Teams (voorkeurstijd)
 SC Bemmel 3 - 1130u
 OSC 2 - 1100u
 ONA'53 3 - 1030u  Westervoort 4 - 1200u 
 FC Jeugd 2 - 1200u  Arnhemia 4 - 1130u
 Eldenia 3 - 0930u  MASV 4 - 1000u 
 Veluwezoom 2 - 1100u  RKHVV 4 - 1000u

Wedstrijdschema competitie 2018 - 2019

TEAM THUIS UIT
Sc Bemmel 3 1 - 4 1-3
ONA '53 3 3-4 3-2
Westervoort 4 3-0 3-2
FC Jeugd 2 2-0 4-2
Arnhemia 4 7-2 4-3
Eldenia 3 6-3 2-2
MASV 4 1-0 0-2 
Veluwezoom 2 0-7 6-1
Dierense Boys 2 2-5 5-0

Bekerindeling 2017-2018

Teams (voorkeurstijd) Teams (voorkeurstijd)
 Bemmel SC 5 - 0930u  DVOL 3 - 1200u
 SC Millingen 3 - 1200u  OSC 2 - 1100u

Boetepot

Ook dit jaar hanteren wij een boetepot. Hopelijk kunnen we er dit jaar van naar Spanje! 

De regels inclusief boete zijn asl volgt:

  1. Afmelden trainen €0,50
  2. Na 17.00 uur uur afmelden €5
  3. Afmelden voor een wedstrijd €2
  4. Weglopen bij training €5
  5. Te laat bij een training €5
  6. Te laat bij een wedstrijd €5
  7. Niet op komen dagen bij training/wedstrijd  €10
  8. Handdoek vergeten en dus die van Lucas lenen (VERPLICHT) €5
  9. Gele kaart €2
  10. Rode Kaart €10
  11. Overgeven voor een wedstrijd = rondje bier na de wedstrijd
  12. Overige boetes (in overleg staf) €10

De boetes wordt het eerstvolgende contactmoment betaald. Doe je dit niet, dan wordt het bedrag een euro opgehoogd per keer.
Een boete op zondag wordt dus dinsdag betaald en een boete op donderdag wordt zondag betaald.

 Spelersnaam Afwezig Overige Te betalen Betaald
Wout Hakvoort 3,5   €4   €7,5 
Nordin Derksen €4 €5    €9
Julian Vermei €3,5 €7    €10,5
Mike van Megen  €12 €2,50    €14,5
 Joris Barkel €10      €10
Lucas Vermei  €4     €4
Sven Venhovens

€9

  €1 €8 
Tim Zeestraten  €0.5   €1  €0,5
Wesley Dekkers €15  €9   €24
 Jurre Wooning €3,50      €3,50
Habin Aman €1     €1 
Matthijs van Dijk €1,5 €15   €16,5
Max Koppelman €5,5 €7   €12,50 
Emiel Knorth

€6  

€5     €11 
Stef Jacobs €13,5      €13,5
Joop de Haan        
Joris Peeters €8,5     €8,50
Thijs Peeters  €7,5      €7,5
Jeffrey Verweij €4,5  €10   €16,5
Niels de Lange   €5 €7   €12
Jorn Wulterkens    €5   €5
Uitgaven:   €17,95   - €2
     Totaal bedrag boetepot:  €17,95  €183

 

 

Sitemap

Ga naar de Sitemap
RSS Feed
Volg op Twitter
Vriend op Facebook

Sportpark

v.v. OSC
Stationsstraat 24-A
6515AB Nijmegen
Ga naar Google Maps

Contact

Tel: 024-3480333
E-Mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Webbeheer: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Organisatie: pagina